KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12009423
nr 1200 9423
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Skymning. Signerad, daterad 1927. Olja på duk, 45x60 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:49:57
26/8 18:36:01